MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10695026
*
nr 1069 5026
Stolar
5 st, 1950-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:56:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/10 20:35:10
1
400 kr
22/10 20:35:23
1
400 kr
14/11 00:19:20
2
400 kr
14/11 00:19:20
1
400 kr (Budbetjänt)
14/11 00:19:30
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7153 Barstol
klädd sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:11
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:10
-
7170 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:45
-
7169 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:03
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:39
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5026
Stolar
5 st, 1950-tal
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/10 20:35:10 | 1 | 400 kr |
22/10 20:35:23 | 1 | 400 kr |
14/11 00:19:20 | 2 | 400 kr |
14/11 00:19:20 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
14/11 00:19:30 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7153 Barstol
klädd sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:11 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:10 -
7170 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:45
-
7169 Emmafåtölj
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:03 -
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:39